Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości

Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości - Michał Rusinek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Rusinek
WYMIAR
10,15 MB
NAZWA PLIKU
Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości.pdf
ISBN
9205023004184

OPIS

Niech żyje niepodległość!O polskości, ojczyźnie, wolności każdy może mówić własnym głosem.A co gdybyśmy zadali sobie dobrze znane pytania i spróbowali odpowiedzieć na nie na nowo? „Kto ty jesteś?”, „Jaki znak twój?” - od ponad 100 lat słyszeliśmy wciąż te same odpowiedzi. Książka Michała i Joanny Rusinków wywraca do góry nogami dawny kanon małego patrioty i sprawia, że wielkie słowa stają się bliskie i zrozumiałe.Dziecięce wierszyki łatwo zapadają w pamięć. Łatwiej je też cytować niż Konstytucję, a często zawierają te same prawdy, tylko zapisane w inny sposób.(prof. Ewa Łętowska)

Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych ... Niech żyje niepodległość! O polskości, ojczyźnie, wolności każdy może mówić własnym głosem.

Ponad sto lat temu, w 1900 roku, polskie dzieci po raz pierwszy przeczytały wierszyk, który zaczyna się od słów: „Kto ty jesteś? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości 20 października, 2018 | by Ciut Więcej Nie powiem żeby na studiach było jakoś niesamowicie ciężko, tym bardziej, że każde zajęcia oscylują wokół tematu, który mnie interesuje ALE blogowo jest kłopotliwie. Książka Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości, pochodzi z wydawnictwa Znak. Autorami książki są Michał Rusinek, Joanna Rusinek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI