Adam i Ewa. Książeczka z kolorowankami

Adam i Ewa. Książeczka z kolorowankami - Piotr Krzyżewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Krzyżewski
WYMIAR
11,42 MB
NAZWA PLIKU
Adam i Ewa. Książeczka z kolorowankami.pdf
ISBN
6430584349648

OPIS

Historia stworzenia należy do najbardziej optymistycznych w Biblii – pokazuje nam Boga uszczęśliwionego światem.Co takiego skusiło ludzi, że Boga porzucili?Spróbujcie wraz z dzieckiem przyjrzeć się tamtym wydarzeniom. Odłóżcie na chwilę waszą wiedzę o grzechu pierworodnym. Niech przemówi tajemnica kochającego Boga i... nieufnego człowieka. Pokażcie dziecku, jak dobry jest Bóg.Seria POSTACI BIBLIJNE to pomoc dla rodziców i katechetów. Obejmuje historię konkretnej osoby – lub osób – ze Starego Testamentu (napisaną zrozumiałym dla dzieci językiem), barwne ilustracje, kolorowanki, wyjaśnienia, pytania i modlitwy.

Adam i Ewa zamieszkali w pięknym ogrodzie Eden. Kolorowanka oparta jest na tej historii i przygotowana jest dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Wydawnictwo: Św. Wojciecha Opowiadanie: Maria Jankowska, Komentarze: Piotr Krzyżewski, Ilustrator:Przemysław Sałamacha ISBN: 978-83-8065-250-7 Format: 158 x 158 mm Stron: 24 ... Adam i Ewa Książeczka z kolorowankami 2018 wydanie 1 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI