Sekret długowiecznych Chińczyków. 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie

Sekret długowiecznych Chińczyków. 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie - Dr John D. Day | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr John D. Day
WYMIAR
7,8 MB
NAZWA PLIKU
Sekret długowiecznych Chińczyków. 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie.pdf
ISBN
9621655615963

OPIS

Naukowcy z całego świata próbowali go odkryć, a on został poznany już dawno i tylko czekał aż ktoś z niego skorzysta. Bo jak inaczej określić chińską Wioskę Długowieczności, o której wiedzieli wszyscy, ale nikt nie kwapił się, by sprawdzić, jaki jest jej sposób na długie i zdrowe życie. Na szczęście autor tej książki zdecydował się to uczynić. Oto, co odkrył… Poznaj siedem reguł długowieczności. Dzięki nim będziesz jeszcze zdrowszy, bystrzejszy, bardziej zmotywowany, produktywny i wolny od dolegliwości zdrowotnych. Zapanujesz nad umysłem i odnajdziesz własny rytm. Zaczniesz żyć w zgodzie z otoczeniem i podporządkujesz swoje działania konkretnemu celowi. A wszystko to okrasisz dawką zdrowego ruchu. Długowieczność to Twój wybór!

Sekret Długowiecznych Chińczyków. 7 Sposobów Na Dłuższe I Zdrowsze Życie (2018) ...

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Sekret długowiecznych Chińczyków 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie Day John D. Vital Sekret długowiecznych Chińczyków 7 sposobów na dłuższe i zdrowsze życie Day John D.

POWIĄZANE KSIĄŻKI