Rosnę i poznaję. Gra w pamięć. Zwierzęta w Zoo

Rosnę i poznaję. Gra w pamięć. Zwierzęta w Zoo - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,5 MB
NAZWA PLIKU
Rosnę i poznaję. Gra w pamięć. Zwierzęta w Zoo.pdf
ISBN
6830160192058

OPIS

Wykaż się spostrzegawczością i poznaj niesamowite zwierzęta, które można spotkać w zoo!Zagraj z dzieckiem w „Grę w pamięć” i znajdźcie dwa kartoniki z takim samym obrazkiem. To świetna zabawa dla maluchów, która przy okazji rozwija zdolności motoryczne dziecka, ćwiczy pamięć i spostrzegawczość oraz uczy nowych słów i rozpoznawania zwierząt.„Rosnę i poznaję” to seria dla najmłodszych dzieci, które dopiero poznają otaczający je świat. Proste zabawy pomogą rozwinąć różne umiejętności małego gracza, a realistyczne zdjęcia pokażą mu świat takim, jakim jest naprawdę. Kartoniki są sztywne i mają zaokrąglone rogi – co oznacza dobrą jakość i gwarancje bezpieczeństwa podczas zabawy.

To świetna ... Wykaż się spostrzegawczością i poznaj niesamowite zwierzęta, które można spotkać w zoo! Zagraj z dzieckiem w „Grę w pamięć" i znajdźcie dwa kartoniki z takim samym obrazkiem. To świetna zabawa dla maluchów, która przy okazji rozwija zdolności motoryczn Wiek czytelnika: 1-3 lat.

A królik słuchał Doerrfeld Cori. Mama i ja (00351) W moim domku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI