Otchłań. Trylogia o detektywie Leonie Brodzkim. Tom 3

Otchłań. Trylogia o detektywie Leonie Brodzkim. Tom 3 - Marcel Woźniak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcel Woźniak
WYMIAR
6,67 MB
NAZWA PLIKU
Otchłań. Trylogia o detektywie Leonie Brodzkim. Tom 3.pdf
ISBN
5367090109981

OPIS

Finałowa część trylogii o detektywie Leonie BrodzkimTrzy kobiety, trzy morderstwa, jedno narzędzie zbrodni…Gdy legendarny gangster wychodzi z cienia, by znów terroryzować Toruń, tylko jeden człowiek może przywrócić porządek w mieście. To detektyw Leon Brodzki, którego ulubioną lekturą są akty zgonu morderców. Jest tylko jeden problem – jak policjant ma posłać kogoś za kratki, jeśli sam siedzi w więzieniu?Tropy w śledztwie prowadzą do lat osiemdziesiątych i słynnej sprawy „Młotkarza z Torunia”. Trudno jednak po trzydziestu latach złapać sprawcę, skoro przyjaciele policjanta okazują się wrogami, a dowody znikają bez śladu…

jak policjant ma posłać kogoś za kratki, jeśli sam siedzi w więzieniu? Przejmująca opowieść o zagładzie żydowskiej Łodzi i dramatycznych rodzinnych tajemnicach. Intrygująca, niejednoznaczna, wyjątkowo oryginalna książka na pograniczu gatunków.

Niestety.Nie popełniajcie mojego błędu. Nie czytajcie trylogii o Brodzkim w tak krótkim odstępie czasu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI