Nie igraj z pożądaniem. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 3

Nie igraj z pożądaniem. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 3 - Sabrina Jeffries | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sabrina Jeffries
WYMIAR
11,56 MB
NAZWA PLIKU
Nie igraj z pożądaniem. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 3.pdf
ISBN
7859235915010

OPIS

Tropiąc szulera odpowiedzialnego za śmierć brata, panna Delia Trevor spędza całe dnie na przyjęciach i balach, noce zaś w klubach karcianych dla dżentelmenów. Jej sprytne przebranie nie zdoła jednak zwieść słynnego rozpustnika Warrena Corry, markiza Knightord. Mężczyzna szantażujeDelię, grożąc, że wyjawi jej sekret rodzinie i znajomym. Panna Trevor zrobi wszystko, by uchronić swą tajemnicę, nawet jeśli wymaga to niebezpiecznej zabawy w kotka i myszkę z bystrym, przystojnym markizem.

Sprawdź naszą ofertę! Cykl „Niepoprawni uwodziciele (3)" Tropiąc szulera odpowiedzialnego za śmierć brata, panna Delia Trevor spędza całe dnie na przyjęciach i balach, noce zaś w klubach karcianych dla dżentelmenów. Jej sprytne przebranie nie zdoła jednak zwieść słynnego rozpustnika Warrena Corry, markiza Knightord. Nie igraj z pożądaniem.

Dostawa już od 6.90. Upominek do każdego zamówienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI