Moja siostra

Moja siostra - Michelle Adams | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michelle Adams
WYMIAR
11,92 MB
NAZWA PLIKU
Moja siostra.pdf
ISBN
1343096416987

OPIS

Nazywam się Irini. Rodzice mnie oddali.Nazywam się Elle. Rodzice mnie zatrzymali.Przez całe życie Irini myślała, że została oddana, bo rodzice jej nie chcieli. Co jeśli prawda jest znacznie gorsza?Dwie siostry.Dwa różne losy.Rodzina połączona przez wstrząsającą tajemnicę.Michelle Adams urodziła się w Anglii, obecnie mieszka na Cyprze, gdzie pracuje jako naukowiec. W wieku zaledwie dziewięciu lat przeczytała jedną z powieści Stephena Kinga i natychmiast się od nich uzależniła. Moja siostra to jej debiut literacki.Wspaniała, wciągająca i ekscytująca książka – w dodatku oryginalnie i pięknie napisana. Zachwyca!Gillian McAllister, autorka Everything but the truth

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Bus/moja siostra puścił ofiarę. Obficie krwawiąc, dowlókł się powoli do ganku, gdzie stał chwilę na drżących łapach.

Ale nikt nie umie rozśmieszyć tak jak młodszy braciszek, czy wykazać się odwagą i siłą jak starsza siostra. A gdy rodzeństwo znika z pola ... Siostra w tym roku kończy 18 lat i dotychczas mieliśmy ze sobą bliskie relacje brat-siostra.

POWIĄZANE KSIĄŻKI