Pakiet: Wojny kobiet / Królowa mafii / Pajęczyna strachu

Pakiet: Wojny kobiet / Królowa mafii / Pajęczyna strachu - Piotr Pytlakowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Pytlakowski
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Wojny kobiet / Królowa mafii / Pajęczyna strachu.pdf
ISBN
7367056136538

OPIS

Wojny kobietWojny kobiet to najgłośniejsze, doskonale znane z mediów sprawy kryminalne ostatnich kilkunastu lat. Sprawy pokazane z perspektywy kobiet, które – chociaż bezpośrednio ich one nie dotyczyły – straciły wiele, a musiały walczyć o wszystkoKrólowa mafiiŻona Słowika opowiada Piotrowi Pytlakowskiemu o gangsterach, miłości i zdradziePajęczyna strachuTrzymająca w napięciu powieść o policjantach i gangsterach, z których wielu istnieje naprawdę, ale też o zwykłych ludziach, których losy przez przypadek skrzyżowały się z interesami półświatka. Osnuta na kanwie dramatu nastolatki, która nie podejrzewała, że jej pracodawczyni działa w gangu handlarzy ludźmi.

Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj ! Pakiet: Wojny kobiet / Królowa mafii / Pajęczyna strachu - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł Pokaż wszystkie 30 ofert Wampir z Zagłębia - Podobne produkty Wojny kobiet / Pajęczyna strachu / Królowa mafii (pakiet) ... Wojny kobiet / Pajęczyna strachu / Królowa mafii .

. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pakiet Wojny kobiet / Pajęczyna strachu / Królowa mafii pochodzi z wydawnictwa REBIS.

POWIĄZANE KSIĄŻKI