Fala

Fala - Lisa Glass | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lisa Glass
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Fala.pdf
ISBN
1716903090901

OPIS

Zakończenie historii wielkiego romansu! Siedemnastoletnia Iris wraca do swojego rodzinnego miasta pozostawiając na Hawajach obiecującą karierę surfingową. Teraz dziewczyna cieszy się, że może wrócić do swojego dawnego życia – przyjaciół i rodziny. A dzięki temu, że surfowanie przestało być obowiązkiem, znowu zaczyna sprawiać jej przyjemność. Iris jednak szybko zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie będzie aż tak proste jak jej się wydaje. Niestety letnie romanse mają to do siebie, że trwają tylko sezon, a pierwsza miłość zostaje w pamięci do końca życia.

Oryginalna piątka członków Fali spotyka się ponownie. Kiedy uderzają w prawicowego polityka i salon samochodowy, do akcji wkracza policja. Fala (April 7, 1940 - April 5, 1952), a Scottish Terrier, was the dog of United States president Franklin D.

Wyjątkowe miejsce zarówno pod względem architektury, jak i dostępnych atrakcji. Marka FALA to szeroki wybór akcesoriów łazienkowych oraz baterii wodnych i paneli prysznicowych. Nowoczesne wzornictwo i dbałość o szczegóły, powodują że łazienki w Państwa domach stają się miejscem spokoju i harmonii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI