Angular 2. Programowanie z użyciem języka TypeScript

Angular 2. Programowanie z użyciem języka TypeScript - Yakov Fain | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yakov Fain
WYMIAR
7,25 MB
NAZWA PLIKU
Angular 2. Programowanie z użyciem języka TypeScript.pdf
ISBN
8888635488419

OPIS

Tworzenie aplikacji w języku TypeScript z wykorzystaniem frameworka Angular 2 jest dziś jednym z najwydajniejszych sposobów rozwijania średnich i dużych aplikacji internetowych. Takie aplikacje można bez problemu uruchamiać w każdej nowoczesnej przeglądarce, również na platformach mobilnych. Separacja kodu interfejsu od logiki aplikacji, prosta modularyzacja aplikacji, bezproblemowe przetwarzanie danych asynchronicznych, świetne narzędzia i nowoczesne komponenty interfejsu użytkownika — to tylko kilka z wielu zalet tandemu Angular 2 – TypeScript.Ta książka jest przeznaczona dla programistów, którzy korzystają z Angular JS lub pracują z innym frameworkiem i potrafią kodować w JavaScripcie. Przedstawiono tu zagadnienia związane z danymi i widokami, interakcjami użytkowników z formularzami i komunikacją z serwerami, a także sposoby testowania i wdrażania aplikacji napisanej w Angular 2. Wyjaśniono działanie routera Angular, techniki wstrzykiwania zależności, wiązania i potoki. Nie zabrakło szczegółowego opisu korzystania z formularzy oraz komunikacji z serwerami. Co istotne, autorzy położyli duży nacisk na stosowanie dobrych praktyk w programowaniu.Najważniejsze zagadnienia:• Przegląd architektury Angular 2 i metodyka budowy aplikacji• Składnia języka TypeScript i kompilacja kodu TypeScript na JavaScript (ECMAScript 5)• Programowanie reaktywne z obserwowalnymi strumieniami• Wzorzec projektowy Mediator i cykl życia komponentu• Automatyzacja procesów kompilacji i wdrażania• Narzędzia i biblioteki przydatne w pracy z Angular 2Angular 2: nowoczesne narzędzie dla najlepszych projektantów!

Programowanie z użyciem języka TypeScript - Yakov Fain Podręcznik do informatyki już od 48,80 zł - od 48,80 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Informatyka, najtańsze i najlepsze ANGULAR PROGRAMOWANIE Z UŻYCIEM JĘZYKA TYPESCRIPT WYD.

Programowanie z użyciem języka TypeScript. Autor: Fain Yakov, Moiseev Anton: Wydawnictwo Sprawdź niskie ceny i kup Angular 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI