Pakiet: Symfonia w bieli / Xango z Baker Street / Broda zalana krwią

Pakiet: Symfonia w bieli / Xango z Baker Street / Broda zalana krwią - Jo Soares | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Soares
WYMIAR
12,4 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Symfonia w bieli / Xango z Baker Street / Broda zalana krwią.pdf
ISBN
4084477414961

OPIS

Symfonia w bieliNie musisz nic wiedzieć o Brazylii, by pokochać Symfonię w bieli – na jej kartach poznasz fascynujące miejsce, urokliwe, pełne zmagań i mrocznych sekretówXango z Baker StreetJest rok 1888. W Rio de Janeiro giną cenne skrzypce Stradivariusa. Na pomoc lokalnej policji cesarz Brazylii Piotr II wzywa Sherlocka Holmesa.Broda zalana krwiąHipnotyzująca historia młodego człowieka, którego wyjazd nad morze w poszukiwaniu spokoju przeradza się w dramatyczną walkę z przeszłością

Na pomoc lokalnej pol Pakiet zawiera w sobie trzy powieści o następujących tytułach: "Broda zalana krwią", "Symfonia w bieli" oraz "Xango z Baker Street". Pierwszą z nich napisał Daniel Galera, drugą stworzyła Adriana Lisboa, natomiast trzecia jest autorstwa Jô Soaresa.

Broda zalana krwią / Xango z baker street / Symfonia w bieli. PAKIET - Daniel Galera, Jo Soares,Adriana Lisboa - opis książki: Broda zalana krwią Hipnotyzująca historia młodego człowieka, którego wyjazd nad morze w poszukiwaniu spokoju przeradza się w dramatyczną walkę z przeszłością. Symfonia w bieli Nie musisz nic wiedzieć o Brazylii, by pokochać Symfonię w bieli - na jej kartach poznasz fascynujące miejsce, urokliwe, pełne zmagań i mrocznych sekretów Xango z Baker Street Jest rok 1888.

POWIĄZANE KSIĄŻKI