Pakiet: Moriarty / Cyngiel śmierci / Dom jedwabny

Pakiet: Moriarty / Cyngiel śmierci / Dom jedwabny - Anthony Horowitz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anthony Horowitz
WYMIAR
5,14 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Moriarty / Cyngiel śmierci / Dom jedwabny.pdf
ISBN
8667082066393

OPIS

Moriarty"Sherlock Holmes nie żyje. Zapada mrok"Stało się! W pamiętnym starciu nad wodospadem Reichenbach przepadliSherlock Holmes i jego arcywróg, profesor James Moriarty. Policjanci zeScotland Yardu opłakują największego z detektywów, a przestępcza brać Londynu tęskni za swym hersztem - zwłaszcza że na horyzoncie pojawiasię nowa, brutalna siła zza oceanu, gotowa przejąć kontrolę nad półświatkiem: gang Clarence'a Devereux. Śledczy Frederick Chase z Agencji Detektywistycznej Pinkertona, który podąża jego tropem, znajduje sprzymierzeńca w osobie inspektora Athelneya Jonesa, gorliwego naśladowcy samego Holmesa.Wkrótce jednak zaczną ginąć ludzie, a gra pozorów, w którą uwikłają siębohaterowie, doprowadzi ich do zaskakującego finału.Cyngiel śmierciWielki powrót agenta 007!James Bond wraca do Londynu po pokonaniu Aurica Goldfingera. Towarzyszy mu piękna i niebezpieczna Pussy Galore, która pomogła mu odnieść zwycięstwo. Tymczasem nasila się rywalizacja naukowo-techniczna między Związkiem Radzieckim a Zachodem. Smiersz planuje akcję sabotażową podczas wyścigów samochodowych w Niemczech Zachodnich. Bond przypadkowo widzi spotkanie rosyjskiego kierowcy na usługach Smierszu z tajemniczym koreańskim milionerem i dochodzi do wniosku, że jest to ledwie wstęp do nowego planu radzieckiej organizacji. Milioner-sierota, ofiara wojny koreańskiej, ma osobiste powody, by przyłożyć rękę do ostatecznego upadku Stanów Zjednoczonych. Czy pomoże Rosjanom rozgromić Zachód?Dom jedwabnySherlock Holmes - ikona detektywistyki powraca! Teraz w wersji do słuchania - czyta Andrzej Ferenc! Ponad 10 godzin nagrania!Najnowsza część przygód Sherlocka Holmesa dotyczy historii, której wcześniej nie można było ujawnić ze względu na charakter sprawy i pozycję zamieszanych w nią osób.Gdy doktor Watson przybywa z kilkudniową towarzyską wizytą na Baker Street, nie spodziewa się, że dane mu będzie wziąć udział w kolejnej niezwykłej przygodzie u boku najwybitniejszego z detektywów. I nawet gdy z prośbą o pomoc zjawia się u Sherlocka Holmesa pewien marszand z Wimbledonu, zaplątany w transatlantycką awanturę, nic jeszcze nie zwiastuje rychłego ujawnienia afery z udziałem czołowych postaci londyńskiej socjety. Afery tak ohydnej, że nawet wierny kronikarz Holmesa, doktor Watson, nie pozwolił opublikować swej relacji wcześniej niż po stu latach...

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pakiet. Dom Jedwabny / Cyngiel śmierci / Moriarty - opis wydawcy.

Szczegóły książki: ... Cyngiel śmierci Horowitz Anthony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI