Gwiaździsta noc. Seria Prywatne śledztwo Agaty Brok. Tom 2

Gwiaździsta noc. Seria Prywatne śledztwo Agaty Brok. Tom 2 - Iwona Wilmowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Wilmowska
WYMIAR
12,57 MB
NAZWA PLIKU
Gwiaździsta noc. Seria Prywatne śledztwo Agaty Brok. Tom 2.pdf
ISBN
1386705045732

OPIS

Drugi tom serii "Prywatne śledztwo Agaty Brok"Agata Brok znów staje w obliczu zagadki, tym razem dotyczącej rodziny jej chłopaka, Kermita. Lidka, która miała właśnie zacząć pracę w tej samej firmie co Agata, ginie pod kołami samochodu. Szybko okazuje się, że nie był to zwykły wypadek: kierowca, zanim w nią wjechał, przyhamował, zupełnie, jakby chciał się upewnić, że przejedzie właściwą osobę… Co takiego stało się ćwierć wieku temu? Jakie tajemnice skrywa rodzina Kermita? Czy tamte wydarzenia mają związek ze śmiercią Lidki? Jak Agata poradzi sobie z rozwiązaniem tej zagadki oraz z tornadem zmian, które wywrócą jej życie do góry nogami? A także: czy związek Agaty i Kermita ma szansę na przetrwanie?

Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie. W dodatku bez wychodzenia z domu :) Opis: Prywatne śledztwo Agaty Brok Brok Tom 2 Gwiaździsta noc - Wilmowska Iwona.

Lidka, która miała ... Drugi tom serii "Prywatne śledztwo Agaty Brok" Agata Brok znów staje w obliczu zagadki, tym razem dotyczącej rodziny jej chłopaka, Kermita. Lidka, która miała właśnie zacząć pracę w tej samej firmie co Agata, ginie pod kołami samochodu. Drugi tom serii „Prywatne śledztwo Agaty Brok".

POWIĄZANE KSIĄŻKI