Kandydat - w imię zasad

Kandydat - w imię zasad - Michał Łowicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Łowicz
WYMIAR
8,19 MB
NAZWA PLIKU
Kandydat - w imię zasad.pdf
ISBN
4553037954535

OPIS

Młody mężczyzna chce wstąpić do policji, żeby wyjaśnić tajemniczą śmierć swojego ojca. Przewyższa on zdolnościami i kwalifikacjami innych chętnych, ale jego kandydatura zostaje odrzucona. Przyczyny są niejasne. Wiadomo tylko, że kilka osób z establishmentu wiąże kompromitująca tajemnica sprzed lat. Fabuła w plastyczny sposób odsłania też tajniki „podskórnego” życia policji.

Fabuła w plastyczny sposób odsłania też tajniki „podskórnego" życia... Sprawdź niskie ceny i kup KANDYDAT W IMIĘ ZASAD w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Młody mężczyzna chce wstąpić do policji, żeby wyjaśnić tajemniczą śmierć swojego ojca. Przewyższa on zdolnościami i kwalifikacjami innych chętnych, ale jego kandydatura zostaje odrzucona.

Przewyższa on zdolnościami i kwalifikacjami innych chętnych, ale jego kandydatura zostaje odrzucona. Przyczyny są niejasne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI