Czujemisie

Czujemisie - Agata Królak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Królak
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Czujemisie.pdf
ISBN
8778464579431

OPIS

Czuła książka o codziennych uczuciach.Misie, tak jak przedszkolaki, mają mnóstwo różnych uczuć. I tak jak przedszkolaki, nie zawsze wiedzą, jak je nazwać. Dlatego w tej książce opisują swoje uczucia za pomocą konkretnych sytuacji, tworząc w ten sposób obrazowe, a zarazem życiowe definicje.Czuję się tak, jakbym potrafił fruwać.Czuję się tak, jakbym zgubił ulubiony kamyk.Czuję się tak, jakby nikt nie chciał się ze mną bawić.Jakie uczucia się za nimi kryją? A może wy też czasem tak się czujecie? W szukaniu odpowiedzi pomogą wam ciepłe i sugestywne ilustracje oraz nazwy uczuć umieszczone na końcu książki.

I tak jak przedszkolaki, nie zawsze wiedzą, jak je nazwać. Czujemisie - opis produktu: Czuła książka o codziennych uczuciach. Misie, tak jak przedszkolaki, mają mnóstwo różnych uczuć.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... Czujemisie nie nazywają swoich emocji wprost, mówią raczej: Czuję się tak, jakbym po obiedzie nie dostała deseru.

POWIĄZANE KSIĄŻKI