Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków

Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków - Małgorzata Mycielska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Mycielska
WYMIAR
12,14 MB
NAZWA PLIKU
Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków.pdf
ISBN
9879800768897

OPIS

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom. Ale nie ma takich, o których nie śniło się wynalazcom.Kiedy na przełomie XV i XVI wieku Leonardo da Vinci wymyślił czołg, samochód, helikopter, lotnię, spadochron, łódź podwodną, windę i teleskop, pewnie uznano go za marzyciela. Albo nawet wariata. Dziś mówi się, że to geniusz, który wyprzedził swoją epokę...Ta książka to pobudzający wyobraźnię przegląd dawnych i współczesnych wynalazków. Zwariowanych, wyprzedzających swój czas, zabawnych, nieudanych czy wręcz niemożliwych. Ale zawsze – świadczących o ludzkiej fantazji. Znajdziecie tu osobisty zachmurzacz, latający rower, bąbelkowy telegraf, lodową płytę gramofonową i wiele innych niewiarygodnych pomysłów.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Ale patent!. Księga niewiarygodnych wynalazków - od 23,30 zł, porównanie cen w 39 sklepach.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków (1937429) - Małgorzata Mycielska - Książka, recenzja, streszczenie Księga niewiarygodnych wynalazków Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków | Mycielska Małgorzata | Dwie Siostry. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Ale Patent! Księga niewiarygodnych wynalazków (fot.

POWIĄZANE KSIĄŻKI