8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz

8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz - Jacques Philippe | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacques Philippe
WYMIAR
11,76 MB
NAZWA PLIKU
8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz.pdf
ISBN
6878398312578

OPIS

Osiem błogosławieństw, które Jezus wypowiada do swoich uczniów w Kazaniu na górze, to słowa przepojone mądrością i miłością. Wskazują nam skuteczne sposoby na osiągnięcie dojrzałości, wewnętrznej wolności, pokoju serca – są receptą na prawdziwe szczęście. Warto w tym świecie chorym na pychę, niedającą się zaspokoić żądzę bogactwa i władzy zatrzymać się na chwilę, podjąć próbę zrozumienia słów Jezusa i zastosowania ich w życiu. To jedyna droga, by zapanowały wokół nas pokój, łagodność i radość. Książka Jacquesa Philippe’a jest inspirującym przewodnikiem, zbliżającym nas do osiągnięcia tego ambitnego celu.

Książka to zbiór rozważań na każde z ośmiu błogosławieństw. 8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz - Jacques Philippe Dostępność: produkt chwilowo niedostępny Cena: 32,90 zł 32.90 8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz Jacques Philippe ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Recepta na prawdziwe szczęście, - inspirujący i autentyczny przekaz - Wydawnictwo w drodze. Zaloguj się .

autor ... To najpiękniejsza recepta na prawdziwe szczęście! Podczas gdy ten świat choruje na pychę, niedającą się zaspokoić żądzę bogactwa i władzy, warto zatrzymać się na chwilę, by podjąć próbę zrozumienia słów Jezusa i zastosowania ich w życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI