Uważaj na mnie

Uważaj na mnie - Abbi Glines | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Abbi Glines
WYMIAR
12,5 MB
NAZWA PLIKU
Uważaj na mnie.pdf
ISBN
4184707858996

OPIS

Urodzony buntownik...UZALEŻNIENIE TO DRUGIE IMIĘ KRITA CORBINA, a kobiety są jego największą obsesją. Ale takie jest życie wokalisty zespołu. Może mieć każdą dziewczynę, jaką tylko zechce – zawsze i wszędzie.Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował, a surowa macocha wciąż przypominała, że nie zasługuje na miłość. Dlatego, gdy tylko nadarza się okazja, Blythe wyprowadza się do własnego mieszkania.Ma pecha, bo sąsiad z góry, Krit, zwykle całymi nocami imprezuje. Kiedy ich drogi się przecinają, Krit uświadamia sobie, że nie potrafi oprzeć się urokowi niedoświadczonej i bardzo seksownej dziewczyny. Starając się ją zdobyć, odkrywa swój, najsilniejszy jak dotąd, nałóg.Czy miłość okaże się ważniejsza niż życie w świetle reflektorów?

Tym razem jednym z głównych bohaterów jest Krit Corbin, znany czytelnikom z poprzednich części. Ekscentryczny muzyk żyje niekończącymi się imprezami.

Może mieć każdą dziewczynę, jaką tylko zechce - zawsze i wszędzie. Blythe ... Uważaj na mnie - Urodzony buntownik...

POWIĄZANE KSIĄŻKI