Testy penetracyjne dla zaawansowanych

Testy penetracyjne dla zaawansowanych - Wil Allsopp | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wil Allsopp
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Testy penetracyjne dla zaawansowanych.pdf
ISBN
4071678108231

OPIS

Zgodnie z obiegową opinią typowy haker godzinami przeszukuje ogromne ilości danych o ruchu sieciowym w celu znalezienia słabiej zabezpieczonego systemu, a potem przeprowadza atak i uzyskuje dostęp do cennych zasobów. Obrona przed takimi cyberprzestępcami jest stosunkowo prosta. Prawdziwe wyzwanie rzuca silnie zmotywowany napastnik, który jest znawcą systemów i sprawnym programistą. Dzisiejsi administratorzy stoją w obliczu advanced persistent threat (APT), co oznacza dosłownie trwałe zagrożenie zaawansowanym atakiem.Ta książka jest znakomitym wprowadzeniem do zaawansowanych technik forsowania dobrze zabezpieczonych środowisk. Metody tu opisane nie są przedstawiane w żadnym poradniku ani na żadnych szkoleniach. Autor skoncentrował się na modelowaniu ataków APT w rzeczywistych warunkach: prezentuje różne nowe technologie i techniki ataków w szerokim kontekście rozmaitych dziedzin i branż działalności. Poza skutecznymi wektorami ataku przedyskutowano tak ważne koncepcje jak unikanie wykrycia szkodliwych programów, świadomość sytuacyjną, eksplorację poziomą i wiele innych umiejętności, które są kluczowe dla zrozumienia ataków APT.W tej książce między innymi:• Makroataki i ataki typu „człowiek w przeglądarce”• Wykorzystywanie apletów Javy do ataków• Metody eskalacji uprawnień• Maskowanie fizycznej lokalizacji za pomocą ukrytych usług w sieci Tor• Eksperymentalne metody C2• Techniki inżynierii społecznejSam sprawdź, czy Twój system odeprze prawdziwy atak?

Wydanie II. Kali Linux jest dystrybucją BackTrack systemu Linux służącą do zaawansowanego badania zabezpieczeń systemów teleinformatycznych, również poprzez testy penetracyjne.Naturalnie, praca pentestera wiąże się również z przeprowadzaniem rozpoznania, skanowaniem w poszukiwaniu słabych stron ... Testy penetracyjne dla zaawansowanych.

Oprawa jest miękka. Testy penetracyjne • pliki użytkownika rerakosi przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Metasploit Przewodnik po testach penetracyjnych.pdf, Kali Linux Testy penetracyjne.pdf Opis: Kali Linux Testy penetracyjne i bezpieczeństwo sieci dla zaawansowanych. - Velu Vijay Kumar.

POWIĄZANE KSIĄŻKI