Kiedy Ciebie nie ma

Kiedy Ciebie nie ma - Lisa Jewell | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lisa Jewell
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy Ciebie nie ma.pdf
ISBN
5836098765424

OPIS

Miała piętnaście lat i była ukochaną córką swojej matki.Miała przed sobą całe życie.I nagle, w mgnieniu oka, Ellie zniknęła.Po dziesięciu latach Laurel wciąż nie straciła nadziei, że znajdzie Ellie. I wtedy spotyka czarującego, charyzmatycznego nieznajomego, który robi na niej piorunujące wrażenie.Jednak naprawdę zapiera jej dech, kiedy poznaje jego dziewięcioletnią córkę.Bo jego córka jest obrazem Ellie.Wszystkie pytania bez odpowiedzi, które nie dawały Laurel spokoju, teraz odżywają.Co naprawdę stało się z Ellie? I kto nadal ma coś do ukrycia?

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Kiedy ciebie nie ma nie jest powieścią bez wad, nie jest to też thriller, który postawicie na półce obok najlepszych przedstawicieli gatunku, ale ma wystarczająco dużo zalet, by spędzić przy niej jesienny wieczór. To sprawnie napisana, angażująca i emocjonalna lektura. Kiedy Ciebie Nie Ma - Lisa Jewell już od 19,39 zł - od 19,39 zł, porównanie cen w 26 sklepach.

Tytuł ... Jeśli nie czytaliście jeszcze książki „Kiedy ciebie nie ma", autorstwa Lisy Jewell, to czas najwyższy nadrobić zaległości. Ta niewyróżniająca się z pozoru powieść, ma w sobie tak ogromy ładunek emocji, że aż włosy stają dęba, a oczy wychodzą z orbit. Kiedy ciebie nie ma jewell na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI