Wpływ księżyca 2019. Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok

Wpływ księżyca 2019. Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok - Witold Czuksanow | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Witold Czuksanow
WYMIAR
11,91 MB
NAZWA PLIKU
Wpływ księżyca 2019. Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok.pdf
ISBN
8902349541499

OPIS

Tematem poradnika "Wpływ Księżyca 2019" jest piękny ogród BIO. Modny, zdrowy i na czasie. Ale czy można go uprawiać bez tzw. chemii? To prawda, że w skali niewielkiego ogródka nierzadko z nią przesadzamy, a nadmiernie stosowana przynosi więcej szkody niż pożytku. Okazuje się jednak, że w wielu wypadkach to, co syntetyczne, da się wyeliminować, zastąpić domowymi metodami. Jest jeszcze inna strona biopodejścia: tak naprawdę wszystko, co w ogrodzie stosujemy, jest w jakimś stopniu efektem chemicznych przemian zachodzących w roślinach. Załóżmy jednak, że jest to "naturalna chemia". Sam temat naturalnego ogrodnictwa jest o wiele bogatszy i żeby zaangażować się w bioogrodnictwo, trzeba mieć elementarną wiedzę na temat tego, co nasze kwiaty, zioła, warzywa i rośliny owocowe otacza, co im zagraża, ale przede wszystkim wspiera. A starać się warto, bo naturalne ogrody dzielą się z nami wyrazistymi kolorami, bujnymi kształtami, głębokimi smakami i upojnymi aromatami!

Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok" to kolejna obfitująca w sporą dawkę użytecznych informacji odsłona poradnika autorstwa Witolda Czuksanowa, którą serdecznie polecam wszystkim osoba posiadającym swój mały bądź duży zielony zakątek. Ocena: 8,5/10.

Niech 2020 rok będzie czasem poznawania bylin, drzew i krzewów także od tej strony! Witold Czuksanow. Książka Wpływ Księżyca 2021. Poradnik ogrodniczy autorstwa Czuksanow Witold , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 13,71 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI