Finansowy kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzenia

Finansowy kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzenia - Jen Sincero | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jen Sincero
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Finansowy kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzenia.pdf
ISBN
9935956579530

OPIS

Finansowy kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzeniaŻycie z dużą kasą może być bardzo fajne. Odpadają kłopoty w rodzaju rat kredytu, zepsutego auta czy przeciekających butów, które koniecznie muszą wytrzymać do końca sezonu. Zamiast tego pojawiają się co prawda inne problemy, lecz ich rozwiązywanie jest dużo przyjemniejsze - w końcu ileż można kupować wypasionych limuzyn? Wielki szmal to również spełnianie marzeń - tak własnych, jak i ukochanych osób. To wreszcie wolność i możliwość beztroskiego życia na swoich warunkach. Tyle tylko, że do milionów dochodzi się dzięki wielkiej nieuczciwości albo dzięki ogromnemu szczęściu...Jeśli szukasz trzeciej ścieżki do osiągnięcia wielkiego bogactwa, właśnie trzymasz ją w dłoni. Tak naprawdę odpowiedzi masz w głowie, a dzięki tej książce odkryjesz je i wykorzystasz. Spostrzeżesz, że zamiast zbierać ziarnko do ziarnka, wystarczy rozejrzeć się, otworzyć na nowe pomysły, zaryzykować i po prostu zacząć kreować własny los. Dowiesz się, w jaki sposób ominąć pułapki podświadomości, zaprogramować swój sukces, wybrać właściwy moment i znaleźć w sobie odwagę do działania. Chcesz spać na kasie i pożądasz sukcesu? Wykrzesz z siebie trochę determinacji, wytrwałości, pewności siebie i... uśmiechu!W tej książce znajdziesz cenne wskazówki:jak pokonać destrukcyjny wpływ własnej podświadomości,jak ważne jest skorzystanie z uniwersalnej inteligencji,jakie cechy osobowości należy w sobie rozwijać,jak rozwijać w sobie pożądane nawyki,jakie ryzyko podejmować i jak unikać pułapek.Zarabiaj i rób, co chcesz! Zarabiaj i żyj, jak chcesz! (Może tak?)Kasa Cię kocha! Ile hajsu dziś przytulisz?

Teoretycznie, gdyż więcej w niej coachingowego lania ... "Finansowy kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzenia Życie z dużą kasą może być bardzo fajne.

Życie z dużą kasą może być bardzo fajne. Odpadają kłopoty w rodzaju rat kredytu, zepsutego auta czy przeciekających butów, które koniecznie muszą wytrzymać do końca sezonu. Finansowy kozak! Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzenia - Sincero Jen - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI