Blondynka na Wyspie Zakochanych

Blondynka na Wyspie Zakochanych - Beata Pawlikowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Pawlikowska
WYMIAR
8,39 MB
NAZWA PLIKU
Blondynka na Wyspie Zakochanych.pdf
ISBN
3737075718687

OPIS

Ona wyruszyła na swoją kolejną samotną wyprawę do Ameryki Środkowej. Samodzielna, odważna, myślała, że nie potrzebuje nikogo do szczęścia.W tym samym czasie w Nowym Jorku on kupił bilet, spakował plecak, wsiadł do samolotu i wylądował w tym samym miejscu, co ona.Spotkali się w samochodzie jadącym do dawnego miasta Majów w dżungli Ameryki Środkowej.On z natury rozmowny, przyjacielski, otwarty i chętnie nawiązujący nowe znajomości tamtego dnia był wyjątkowo milczący i z nikim nie miał ochoty rozmawiać.Ona zawsze wolała wędrować samotnie, ale tamtego dnia wyjątkowo chciała porozmawiać właśnie z nim.Nocą z nieba zaczęły spadać gwiazdy, a oni nie chcieli się już rozstać.Komedia romantyczna, której scenariusz napisało życie i która zdarzyła się naprawdę. Między Nowym Jorkiem, Warszawą i rajską wyspą na Karaibach.

Przeczytaj recenzję Blondynka na Wyspie Zakochanych. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Blondynka na Wyspie Zakochanych .

więcej > Blondynka na Wyspie Zakochanych - RECENZJE Jednak „Blondynka na Wyspie Zakochanych" jest czymś znacznie więcej, niż tylko zapiskami z jej ostatniej podróży po Ameryce Środkowej. To przede wszystkim kronika rodzącego się uczucia pomiędzy nią a amerykańskim podróżnikiem Dannym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI