Z każdym oddechem

Z każdym oddechem - Nicholas Sparks | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicholas Sparks
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Z każdym oddechem.pdf
ISBN
3618599534348

OPIS

Jeśli chodzi o opowieści o miłości, Nicholas Sparks jest ich niekwestionowanym królemHope jest w rozterce. Skończyła 36 lat, od sześciu lat ma chłopaka, ale na ślub raczej się nie zanosi. Tymczasem u jej ojca właśnie zdiagnozowano poważną chorobę. Hope postanawia więc odciąć się od wszystkiego, spędzić tydzień w wakacyjnym domku w Sunset Beach i zastanowić się nad swoją przyszłością.Tru, urodzony w Zimbabwe przewodnik safari, pojawia się w Sunset Beach, by poznać ojca i dowiedzieć się więcej o młodości matki.Gdy ścieżki dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się krzyżują, wybucha pomiędzy nimi żarliwe uczucie. Wkrótce oboje staną przed trudnym wyborem: oddać się miłości czy spełnić obowiązek wobec rodziny? Posłuchać głosu serca czy rozsądku?Jego romantyczne opowieści pokochały kobiety na całym świecie. To autor, który jak nikt inny zna kobiecą duszę i kobiece potrzeby. Nic dziwnego, że jego powieści rozeszły się już w niemalże 120 milionach egzemplarzy, tłumaczone są na 50 języków, a wiele z nich zostało zekranizowanych. A sam Sparks jest nazywany królem powieści obyczajowych.

"Z każdym oddechem" zapisze się w mojej pamięci jako powieść o zmarnowanym potencjale. „Z każdym oddechem" to historia niezwykła. Akcja toczy się głównie w Karolinie Północnej, gdzie poznajemy głównych bohaterów- Hope i Tru.

Ale jak już zaczęłam czytać to przepadłam. "Z każdym oddechem" to ciekawa książka, jednak nie jest moją ulubioną powieścią, autor ma kilka ciekawszych pozycji. Jest tutaj zastosowany pewien chwyt pisarski, którego nie zdradzę, bo to jedyne co mnie zadziwiło w tej powieści - pod koniec książki wyjaśnione jest, o co chodzi. Kolejna porywająca opowieść Nicholasa Sparksa nosząca tytuł „Z każdym oddechem" całkowicie mnie pochłonęła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI