Niepokorna Nika

Niepokorna Nika - Terri Libenson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terri Libenson
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Niepokorna Nika.pdf
ISBN
7748488779563

OPIS

Pamiętacie nieśmiałą Emmie, która czuła się w szkole niewidzialna?Teraz czas na Nikę i Bri, które także dzielnie walczą ze swoimi kompleksami!Jaka jest największa zaleta Niki? Ma ogromne poczucie humoru i uwielbia odgrywać zabawne scenki. Skecze to jej żywioł! A jej największa wada? Za nic nie może się skoncentrować na sumiennym odrabianiu lekcji... Tymczasem Bri to typ prymuski, która skrycie marzy, żeby koledzy i koleżanki zobaczyli w niej coś więcej niż chodzącą encyklopedię. Losy dziewczyn nieoczekiwanie splatają się podczas szkolnego konkursu talentów. Ten dzień każda z nich zapamięta do końca życia!

Oprawa jest miękka. Książka Niepokorna Nika autorstwa Libenson Terri , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 21,99 zł . Przeczytaj recenzję Niepokorna Nika.

24,90 zł ... Niepokorna Nika. Kup na bookland.com.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot, darmową wysyłkę w 24h lub darmowy odbiór w księgarni jeszcze dzisiaj. Niepokorna Nika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI