Czego nie powiedziałam

Czego nie powiedziałam - Małgorzata Garkowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Garkowska
WYMIAR
10,5 MB
NAZWA PLIKU
Czego nie powiedziałam.pdf
ISBN
1370703911886

OPIS

W imię miłościJak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona, niepewna siebie młoda kobieta, i on, przebojowy mężczyzna, zaradny i zdecydowany. Wydaje się, że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…Marzenie Roberta rodzi kłamstwo, kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów, gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak, jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…

Uważa, że nie można leczyć problemów ginekologicznych bez połączenia ich z właściwą dietą, stylem życia czy wiedzą o czynnikach ... Czego nie powiedziałam - audiobook. Małgorzata Garkowska Czego nie powie mamie, to powie babci.

Wielu emerytów nie zdaje sobie sprawy z możliwości podwyższenia obecnej lub przyszłej emerytury. Z wnioskiem o przeliczenie musi wystąpić zainteresowany, gdyż Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie ma takiego obowiązku. Malwiny, która jest tutaj mózgiem operacji :) BAKU FAMILY to kanał, w którym prym wiedzie RODZINA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI