Czas dobrej zmiany. Jak rodzi się rewolucja

Czas dobrej zmiany. Jak rodzi się rewolucja - Dorota Kowalska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Kowalska
WYMIAR
7,51 MB
NAZWA PLIKU
Czas dobrej zmiany. Jak rodzi się rewolucja.pdf
ISBN
1289938177846

OPIS

Rewolucja – tym słowem najczęściej opisuje się ostatnie trzy lata życia społecznego i politycznego w Polsce. I rzeczywiście był to czas wielkich zmian, którym towarzyszyły i wciąż towarzyszą jeszcze większe emocje. Dlaczego Polacy, ale nie tylko oni, zbuntowali się przeciwko elitom? Dokąd zmierza rząd Prawa i Sprawiedliwości? Czy Polakom znudziła się demokracja? Jaka przyszłość czeka Europę? Między innymi na te pytania próbuję znaleźć odpowiedź w rozmowach z Grzegorzem Schetyną, Adamem Bielanem, Januszem Czapińskim, Michałem Kamińskim, Maciejem Gdulą, Leszkiem Millerem, Zbigniewem Mikołejko, Waldemarem Paruchem, Pawłem Kowalem, Marcinem Królem, Barbarą Nowacką, Joachimem Brudzińskim, Ryszardem Bugajem, Zofią Romaszewską, Barbarą Piwnik, Marcinem Warchołem, Markiem Chmajem, Jadwigą Staniszkis, Stanisławem Żelichowskim, Katarzyną Lubnauer, Pawłem Kukizem, o. Pawłem Krupą

kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę. realizacja w 24 godziny. Czas dobrej zmiany.

Komentarze dotyczące oferty: Dodaj komentarz. Czas dobrej zmiany. Jak rodzi się rewolucja - Dorota Kowalska - opis książki: Rewolucja - tym słowem najczęściej opisuje się ostatnie trzy lata życia społecznego i politycznego w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI