Ameryka w ogniu (książka audio)

Ameryka w ogniu (książka audio) - Omar El Akkad | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Omar El Akkad
WYMIAR
7,80 MB
NAZWA PLIKU
Ameryka w ogniu (książka audio).pdf
ISBN
5746596915897

OPIS

W 2074 roku w Stanach Zjednoczonych wybucha druga wojna secesyjna. W świecie nieznośnego skwaru i wysokiego poziomu mórz, jakie zaistniały wskutek globalnego ocieplenia, kraj ponownie podzielił się na Północ i Południe. Pochodząca z Luizjany sześcioletnia Sarat musi szybko oswoić się z grozą konfliktu i wkrótce staje się narzędziem w rękach jednej ze stron sporu.Ameryka w ogniu to niezwykła kronika ludzkich losów i działań wojennych w niepokojącej wizji przyszłości największego światowego mocarstwa.Czas nagrania: 13 godz. 20 minCzyta: Kamil Pruban

[email protected] Ameryka w ogniu to niezwykła kronika ludzkich losów i działań wojennych w niepokojącej wizji przyszłości największego światowego mocarstwa. Audiobook cd Ameryka w ogniu audiobook CD pochodzi z wydawnictwa Biblioteka Akustyczna.

Link do opinii. Cantata Przeczytane:2018-09-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, Wyzwanie - wybrana przez siebie liczba książek w 2018 roku, Ameryka w ogniu (2017) to jego debiut powieściowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI