Królowa gwiazd

Królowa gwiazd - Agnieszka Walczak-Chojecka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Walczak-Chojecka
WYMIAR
5,90 MB
NAZWA PLIKU
Królowa gwiazd.pdf
ISBN
5772496114583

OPIS

Cztery aktorki – jedna rola. Kto zostanie Królową Gwiazd?Życie młodych aktorek: Malwiny, Dominiki, Klaudii i Miśki, nie przypomina kolorowego filmu. Dziewczyny postanawiają jednak zawalczyć o swoją przyszłość i udają się na festiwal filmowy na Maltę, by zdobyć rolę u znanego reżysera. W Drużynie Gwiazd szybko dochodzi do rozłamu. Rola jest jedna, a urokowi Zorana Mrvicia trudno się oprzeć.Co jednak zrobią dziewczyny, gdy na horyzoncie pojawi się wspólny wróg, a jednej z nich zagrozi niebezpieczeństwo? Czy przyjaźń okaże się silniejsza od zawodowych ambicji? Może to właśnie ona ma największą moc…Królowa Gwiazd to fascynująca podróż nie tylko na słoneczną Maltę, lecz też do zakamarków kobiecej duszy. Intrygi, tajemnice, kulisy show biznesu, przyprawione szczyptą historii zakonów rycerskich, to wszystko znajdziecie w tej wciągającej książce.

- Świetny pomysł! - Ucieszyła się Malwina, tak że jej loki podskoczyły jak sprężynki. Szybko jednak okazuje się, że taka solidarność wcale nie jest łatwa.

Znajduje się w nim 600 komnat, w tym 19 komnat reprezentacyjnych, ponad 70 łazienek i blisko 200 sypialni. Królowa Elżbieta II musi się uporać z kolejną stratą. Jak poinformowały brytyjskie media, jej ukochany przyjaciel Vulcan, pies rasy corgi, nie żyje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI