Echa i śmierć

Echa i śmierć - J.D. Robb | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
J.D. Robb
WYMIAR
4,42 MB
NAZWA PLIKU
Echa i śmierć.pdf
ISBN
4267631511199

OPIS

Porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji wracała do domu razem ze swoim mężem, miliarderem Roarkiem, kiedy nagle tuż przed ich samochodem wbiegła na ulicę młoda kobieta – oszołomiona, naga, zakrwawiona. Roarke gwałtownie zahamował, a Eve przystąpiła do działania.Daphne Strazza trafiła na ostry dyżur, ale dla jej męża, doktora Anthony’ego Strazzy, za późno na ratunek. Zdolny chirurg-ortopeda leżał martwy w swojej elegancko urządzonej miejskiej rezydencji. Opróżniono wszystkie trzy sejfy w domu. Daphne byłaby cennym świadkiem, ale kobieta doznała głębokiego szoku i jedynie powtarza, że napadł na nią diabeł.W trakcie śledztwa okazuje się, że doktor Strazza był człowiekiem zimnym, władczym i powszechnie nielubianym, ale w tym wypadku dowody nie świadczą, by żona przyczyniła się do śmierci małżonka. Porucznik Eve Dallas i cały jej zespół czeka żmudne przesłuchanie wszystkich gości zaproszonych przez państwa Strazzów na kolację, personelu wypożyczalni mebli i firmy kateringowej, a także współpracowników doktora Strazzy, by znaleźć odpowiedź na kilka istotnych pytań:Jak wygląda diabeł? I gdzie znów się pojawi?Rob jest wirtuozem."Seattle Post-Intelligencer"Trzymający w napięciu thrillery z odpowiednią dozą humoru…Fani gatunku będą zachwyceni."This Week"Unikalna kombinacja thillera i romansu."The Romance Reader"J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts, autorki ponad dwustu powieści, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów "New York Timesa".

Dostępny w. Nie milkną echa po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Sprawę skomentował także pisarz Michał Witkowski.

https://echo.msk.ru//i/logo.png. Komentarze do: Śmierć na żywo (Live!) Dodaj komentarz. Najlepsze komentarze Najnowsze komentarze. Czy młodej Rogowskiej grozi śmierć? Już nie na pewno nie Chyba śmierć rozkłada mnie Nic nie przełknę mam dreszcze Kurwa mać ile jeszcze? [śmʹi ̯erʹć], zjawiska fonetyczne: zmięk.•.

POWIĄZANE KSIĄŻKI