Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek

Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek - Hanna Ożogowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Ożogowska
WYMIAR
8,19 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek.pdf
ISBN
2779149449544

OPIS

Tosia i Tomek to rodzeństwo, ale każde z nich jest zupełnie inne. Tosia to spokojna, grzeczna dziewczynka, Tomek – zwariowany chłopak, pełen szalonych pomysłów.Na wakacyjny wypoczynek wybierają się w różne miejsca. Los sprawia, że tuż przed wyjazdem w tajemnicy zamieniają się rolami.Tomek zmuszony jest chodzić w sukienkach, a Tosia stara się udawać twardego chłopaka.Jak poradzą sobie w nowych wcieleniach?Czy uda im się zachować sekret?

Kraj pochodzenia, rok produkcji: Polska, 1977 Czas trwania: 4 godziny 30 minut Reżyseria: Stanisław Loth Obsada: Anna Sieniawska - Tosia Jastrzębska Wojciech Sieniawski - Tomek Jastrzębski Barbara Sołtysik - Mama Stanisław Mikulski ... Książka Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek autorstwa Ożogowska Hanna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 17,49 zł . Przeczytaj recenzję Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek.

1. Powieść dziewczyna i chłopak skoncentrowana jest wokół wydarzeń związanych z Tolą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI