Czego uszy nie widzą

Czego uszy nie widzą - Agnieszka Tyszka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Tyszka
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Czego uszy nie widzą.pdf
ISBN
3189439473016

OPIS

Trzy siostry Bronzik z dnia na dzień muszą zmierzyć się z życiowym wyzwaniem.Kiedy ich mama wyjeżdża w bardzo długą delegację, a ojciec nagle postanawia zostać pustelnikiem – życie rodzinne dosłownie staje na głowie. Czy sytuację uratuje przybycie wymagającego dziadka Melchiora? I czy naprawdę można się ze sobą porozumieć za pomocą ludowych przysłów? Kim jest Ciotka Wiem Wszystko? Odpowiedzi szukajcie w książce!

Kiedy ich mama wyjeżdża w bardzo długą delegację, a ojciec nagle postanawia zostać pustelnikiem - życie rodzinne dosłownie staje na głowie.Czy sytuację uratuje przybycie wymagającego dziadka Melchiora? I czy naprawdę można się ze sobą porozumieć za pomocą ludowych przysłów? Czego uszy nie widzą… to kolejna już pozycja autorki adresowana do młodych czytelników, którzy w książce szukają nie tylko dobrej zabawy, ale też pomocy w rozwiązaniu nękających ich problemów. Tym razem poznajemy trzy siostry Bronzik - najmłodszą Zuzię, średnią Karolinę oraz najstarszą, Misię. CZEGO USZY NIE WIDZĄ WYD.

Bohaterami książki „Czego uszy nie widzą" jest rodzina Bronzików. Jej członkowie stają przed nie lada wyzwaniem. Według mnie "Czego uszy nie widzą" to wspaniała propozycja dla każdej nastolatki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI