Łatwa matma

Łatwa matma - Anne Lene Johnsen | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Lene Johnsen
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Łatwa matma.pdf
ISBN
3374862612729

OPIS

Łatwa matma to rewolucyjny przewodnik, dzięki któremu zrozumiecie matematykę. Nie będzie tu żmudnego wkuwania regułek i wzorów! Zrozumiecie podstawowe zasady matematyczne, dzięki czemu będziecie w stanie pomóc dziecku osiągnąć niebywałe postępy. Wszystko opiera się na najnowszych – i wypróbowanych z ogromnym powodzeniem – metodach nauczania, w których kluczową rolę odgrywa pobudzanie do aktywnego myślenia i uczestnictwa, w tym do niezwykle ważnego w procesie nauki dociekania. Nauczanie konceptualne sprawia, że wiedza sama wchodzi do głowy!Wielu uczniów nie potrafi sobie poradzić z zadaniami i wzorami. Z tej książki dowiedziecie się, dlaczego program nauczania stanowi taki problem i jak sobie z nim łatwo i efektywnie poradzić. Co więcej: nie musisz być orłem z matmy, żeby pomóc dziecku! Nauczycielki matematyki nie kryją entuzjazmu: „Książka jest genialna. Po otrzymaniu tak logicznych wskazówek entuzjazm do nauki matematyki pojawia się automatycznie”. „Po przeczytaniu książki zupełnie inaczej patrzę na uczniów i wiem, jak im pomóc”.Łatwa matma napisana jest w przystępny sposób. Przy każdym temacie znajdziecie łatwe do zrozumienia przykłady. Postępujcie zgodnie z instrukcją, a pozbędziecie się problemów z matmą – raz na zawsze.Łatwa matma była jednym z największych norweskich bestsellerów 2017 roku.Elin Natas pokonała dysleksję i poważne problemy z przyswajaniem wiedzy.Dziś pracuje jako nauczycielka i korepetytorka dzieci, które mają kłopoty z nauką. W ciągu dwudziestu lat pomogła setkom dzieci zrozumieć matematykę za pomocą metody, która dla niej samej okazała się przełomowa.Anne Lene Johnsen pracuje z dziećmi i dorosłymi, którzy potrzebują edukacji „skrojonej na miarę”. Ma wykształcenie ekonomiczne i psychologiczne i tytuł doktora psychologii kognitywnej i społecznej.

Książka Łatwa matma liczy 228 ... W "Łatwej matmie" szukają odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak wielu ludzi (uczniów i dorosłych) ma problemy z matematyką oraz podpowiadają sposoby na proste uporanie się z większością przyczyn. "Łatwa matma" polecana jest dzieciom, nastolatkom oraz dorosłym.

Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Łatwa matma na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Łatwa matma napisana jest w przystępny sposób.

POWIĄZANE KSIĄŻKI