Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców

Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców - Laura Ellen Anderson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Ellen Anderson
WYMIAR
12,99 MB
NAZWA PLIKU
Amelka Kieł i Bal Barbarzyńców.pdf
ISBN
8680015463731

OPIS

Zapraszamy do świata Nokturnii, w którym rządzi ciemność, blask jest przerażający, a jednorożce są bohaterami koszmarów.Poznajcie Amelkę Kieł, małą uroczą wampirkę, która zdecydowanie wolałaby bawić się ze swoją Dyńką, niż tańczyć na Balu Barbarzyńców. Jednak gdy rozpieszczony syn króla porywa jej pieszczocha, dziewczynka musi opracować śmiały plan ratunkowy.Gotycka, trochę straszna i okropnie śmieszna seria o przygodach okrutnie słodkiej Amelki.Nawet wampir chce mieć prawdziwego przyjaciela!Dołącz do Amelki podczas jej pierwszej przygody. Bez obaw, ona nie gryzie!W przygotowaniu kolejne części przygód Amelki i jej upiornych przyjaciół.

Amelka jest młodą wampirzycą, która mieszka razem z mamą i tatą w Królestwie Mroku, czyli w Nokturnii. Jej mama co roku organizuje Bal Barbarzyców i w zasadzie żyje tylko tym wydarzeniem, a tata dziewczynki jest zajęty ... Amelka kieł i bal barbarzyńców Tom 1 (Laura Ellen Anderson).

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI