ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka C. Część 3

ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka C. Część 3 - Dorota Skwark | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Skwark
WYMIAR
7,24 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka C. Część 3.pdf
ISBN
4733901888046

OPIS

Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W każdej kolejnej książeczce mali czytelnicy mogą rozwiązywać zadania, które nie tylko wprowadzą ich do świata liter, ale i będą kształtować pamięć, uwagę, koncentrację oraz umiejętności manualne. Seria ABECADŁO to świetna zabawa i zachęta do nauki!Do każdej części kolekcji ABECADŁO dołączone będą karty do gry w MEMORY i PIOTRUSIA.

Gra dla przedszkolaków, w której należy znaleźć pary identycznych kart - obrazków. ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka Y. Część 23 - sprawdź opinie i opis produktu.

W każdej kolejnej książeczce mali czytelnicy mogą rozwiązywać zadania, które nie tylko wprowadzą ich do świata liter, ale i będą kształtować pamięć, uwagę ... Opis: ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka C. Część 3 - Dorota Skwark Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI