Powiedz "tak" markizowi. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 2

Powiedz Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tessa Dare
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Powiedz "tak" markizowi. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 2.pdf
ISBN
8801078660551

OPIS

Cykl Zamki szczęśliwej miłościPiękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem. I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody…Lady Clio Whitmore miała siedemnaście lat, gdy zaręczyła się z markizem Granville. Minęło osiem lat… i wciąż jest narzeczoną. I obiektem żartów salonów.Ma tego dość. Ileż czasu może czekać na mężczyznę, który woli podróże niż życie małżeńskie? I czy w ogóle musi czekać? Zwłaszcza że właśnie odziedziczyła wspaniały zamek. Postanawia zerwać zaręczyny. Nie spodziewa się, że największą przeszkodą stanie się nie jej narzeczony, lecz jego brat - owiany skandalem i wykluczony z salonów Rafe Brandon.

Minęło osiem lat… i wciąż jest narzeczoną. Kup teraz na Allegro.pl za 12,96 zł - Powiedz tak Markizowi. Romans Historyczny.

Ocena: 4 (1 głosów) 4.00 1 KUP TERAZ ... Cykl Zamki szczęśliwej miłości: Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI