Akademia Pennyroyal. Waleczna Księżniczka

Akademia Pennyroyal. Waleczna Księżniczka - M.A. Larson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.A. Larson
WYMIAR
6,35 MB
NAZWA PLIKU
Akademia Pennyroyal. Waleczna Księżniczka.pdf
ISBN
9876989962668

OPIS

Magiczna harfa, olbrzymy, groźne gobliny i irytujące jednorożce w błyskotliwym finale baśniowej trylogii.Evie i Maggie wciąż cieszą się swoim zwycięstwem, gdy wracają do domów po wyczerpującym roku w Akademii. Ale najszczęśliwszy dzień w ich życiu nie trwa zbyt długo – oto wpadają w zasadzkę wiedźm i muszą jak najszybciej dotrzeć z powrotem do Akademii Pennyroyal. Wokół zamku pojawiają się niebezpieczne i mroczne siły, a Evie wraz z przyjaciółmi musi opracować plan ucieczki. Czy uda się uratować Akademię, skoro każdy z nich ma własne problemy, o które chce zadbać?

Akademia Pennyroyal. Tom 3 autorstwa Larson M.A.

Mamania Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Akademia Pennyroyal. Waleczna Księżniczka w kategorii Literatura.

POWIĄZANE KSIĄŻKI