ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka M. Część 14

ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka M. Część 14 - Dorota Skwark | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Skwark
WYMIAR
10,96 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka M. Część 14.pdf
ISBN
2169640478804

OPIS

Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W każdej kolejnej książeczce mali czytelnicy mogą rozwiązywać zadania, które nie tylko wprowadzą ich do świata liter, ale i będą kształtować pamięć, uwagę, koncentrację oraz umiejętności manualne. Seria ABECADŁO to świetna zabawa i zachęta do nauki!Do każdej części kolekcji ABECADŁO dołączone będą karty do gry w MEMORY i PIOTRUSIA.

Część 10 ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka A. Część 1 - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł Ocena 5 / 5 18008 opinii Abecadło. Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

... Gra edukacyjna, w której zadaniem dziecka jest wskazanie znaku, o który poprosi lektor.

POWIĄZANE KSIĄŻKI