ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka D. Część 4

ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka D. Część 4 - Dorota Skwark | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Skwark
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka D. Część 4.pdf
ISBN
2559185352542

OPIS

Kolekcja ABECADŁO przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W każdej kolejnej książeczce mali czytelnicy mogą rozwiązywać zadania, które nie tylko wprowadzą ich do świata liter, ale i będą kształtować pamięć, uwagę, koncentrację oraz umiejętności manualne. Seria ABECADŁO to świetna zabawa i zachęta do nauki!Do każdej części kolekcji ABECADŁO dołączone będą karty do gry w MEMORY i PIOTRUSIA.

Część 1 autorstwa Dorota Skwark Darmowa wysyłka Super cena 6.29 Sprawdź w księgarni Literia.pl! ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa. Książki dla dzieci (5) Encyklopedie, słowniki i atlasy (5) Encyklopedie, słowniki i atlasy (3) Nauka języków obcych dla dzieci (1) Łamigłówki, zagadki i gry (1) x. Dostępność.

Część 10 ABECADŁO Zadania edukacyjne dla przedszkolaków - literka D. Część 4 ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI