Wysłuchaj mnie. Seria Pokusa. Tom 1

Wysłuchaj mnie. Seria Pokusa. Tom 1 - Kristen Proby | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kristen Proby
WYMIAR
9,19 MB
NAZWA PLIKU
Wysłuchaj mnie. Seria Pokusa. Tom 1.pdf
ISBN
9529933906624

OPIS

Tom 1 smakowicie pikantnej i romantycznej bestsellerowej serii o pięknych właścicielkach gorącej restauracji PokusaAddison Wade prowadzi razem ze swoimi czterema przyjaciółkami Pokusę - najmodniejszą nową restaurację w Portland. Teraz wpada na pomysł, że muzyka na żywo przyciągnie klientów. Jednak kiedy zjawia się gwiazdor rocka, Jake Keller, Addie wie, że to zapowiedź kłopotów. Jake jest dokładnie takim mężczyzną, jacy ją pociągają… i od jakich powinna trzymać się z daleka. Zwłaszcza po niedawnym bolesnym zerwaniu, po którym przyrzekła sobie nie wiązać się więcejz nikim…Jake Keller zszedł ze sceny pięć lat temu i rozpaczliwie za nią tęskni.Kameralny lokal, seksowna szefowa - idealnie! Jednak namówić Addie, żeby go zatrudniła, jest o wiele łatwiej, niż przekonać ją, że Jake chce czegoś więcej niż przygody na jedną noc. A kiedy Addie wreszcie zaczyna mu wierzyć, Jake’a doganiają grzechy przeszłości.Czy Addie znów przeżyje zawód, czy Jake zdoła ją przekonać, by wysłuchała jego serca?

,,Tom 1. smakowicie pikantnej i romantycznej bestsellerowej serii o pięknych właścicielkach gorącej restauracji Pokusa." Książka Wysłuchaj mnie autorstwa Proby Kristen , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Addison Wade, która prowa Tom 1 smakowicie pikantnej i romantycznej bestsellerowej serii o pięknych właścicielkach gorącej restauracji Pokusa Addison Wade prowadzi razem ze swoimi czterema przyjaciółkami Pokusę - najmodniejszą nową restaurację w Portland. Teraz wpada na pomysł, Tom 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI