Grzyby lasów, łąk i ogrodów – jak je rozpoznawać

Grzyby lasów, łąk i ogrodów – jak je rozpoznawać - Hans E. Laux | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hans E. Laux
WYMIAR
3,18 MB
NAZWA PLIKU
Grzyby lasów, łąk i ogrodów – jak je rozpoznawać.pdf
ISBN
3247287990997

OPIS

Odkryj pasję zbierania grzybów!Nigdy rozpoznawanie grzybów nie było tak łatwe i zbieranie tak przyjemne dzięki podziałowi według miejsc występowania oznaczonemu kodem kolorów.Prawdziwki preferują lasy iglaste, pieczarki uwielbiają łąki i parki, a koźlarza najłatwiej znaleźć pod brzozami…165 gatunków grzybów według typowych miejsc ich występowania:lasy liściaste i mieszanelasy iglastełąki i ogrodydrzewa i drewnotereny podmokłeNowatorska forma i maksimum treści:• Opis, występowanie, ważne informacje, ostrzeżenia i rady• 174 kolorowe zdjęcia i 86 rysunków• Wyraźne rozróżnienie gatunków jadalnych, niejadalnych i trujących• Dodatkowy kalendarz zbiorów na skrzydełkach

Grzyby lasów, łąk i ogrodów - jak je rozpoznawać ... Grzyby lasów, łąk i ogrodów - jak je rozpoznawać Twoja ocena.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Grzyby lasów, łąk i ogrodów - jak je rozpoznawać 165 gatunków grzybów / Hans E. Laux, Amber, 25,68 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! KsiążkaGrzyby lasów, łąk i ogrodów - jak je rozpoznawać - OutletautorstwaLaux Hans E.

POWIĄZANE KSIĄŻKI