Szczęście za horyzontem

Szczęście za horyzontem - Krystyna Mirek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
9,89 MB
NAZWA PLIKU
Szczęście za horyzontem.pdf
ISBN
8263260647578

OPIS

Czasem spalone mosty to najlepszy początek. Justyna popełnia wielki błąd, po którym nie może już wrócić do dawnego życia: pracy w eleganckim biurowcu, wygodnego apartamentu i związku, który opiera się na przyjemności. Janek wszystko zrobił, jak należy, jednak na każdym polu ponosi klęskę. Ma kłopoty finansowe, beznadziejną pracę, której nie znosi, a jego dzieci są zaniedbane. Tych dwoje spotka się przypadkiem. Zderzenie dwóch światów sprawi, że życie Justyny i Janka na zawsze się odmieni.Czy starczy im odwagi, by poszukać szczęścia trochę dalej niż na wyciągnięcie dłoni? Ruszyć za horyzont, do miejsca, które wydaje się najmniej odpowiednie, a jednak kusi z wielką mocą?To historia niezwykła, pokazuje, jak bardzo można się pomylić, sądząc po pozorach.

Spalone mosty to najlepszy w życiu start. Za horyzontem… Szczęście za horyzontem .

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Szczęście za horyzontem. Autor: Krystyna Mirek Dostawca: Azymut liczba stron: 352 format: 14.4x20.5cm język wydania: polski data wydania: 19-09-2018 typ oprawy: oprawa miękka Wydawca: Edipresse Polska EAN: 9788381177450 • "Szczęście za horyzontem" to idealna lektura na zimne wieczory i po ciężkim dniu pracy, przy parującym kubeczku herbaty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI