Kobiety nieidealne. Magda

Kobiety nieidealne. Magda - Magdalena Kawka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Kawka
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Kobiety nieidealne. Magda.pdf
ISBN
9127034174411

OPIS

To nie jest polska Bridget Jones ani polski Seks w wielkim mieście. To jest nasze własne, kobiece, babskie, pisane tu i teraz, żywym językiem, wypełnione niebanalnymi dialogami jak ze scenariusza najlepszego filmu o kobietach, niekoniecznie tylko dla kobiet.Drogie Czytelniczki, oddajemy w Wasze ręce historię pełną niedoskonałości, słabości, potknięć, upadków i wzlotów. Zrodziła się z naszej przyjaźni, a napisałyśmy ją dla Was. Bohaterki tej opowieści istnieją naprawdę, jesteśmy nimi my wszystkie: Ty, Twoja przyjaciółka, sąsiadka, matka, nauczycielka Twojego dziecka, Twoja dentystka i wszystkie kobiety, które codziennie spotykasz. Zamyślone, smutne, porzucone, ale również te szczęśliwie zakochane, szalone, niekonsekwentne, zwariowane, poważne, zdystansowane. Młode, starsze, miłośniczki trampek i te, które na co dzień biegają w szpilkach. Te walczące z nadwagą i te, którym zdarza się wypić za dużo wina. Przemądrzałe i niepewne siebie.Jednym słowem: kobiety nieidealnie wyjątkowe.Gosia Hayles Magda KawkaJest mądrze, jest fajnie, jest dojrzale – zarówno jeśli chodzi o styl pisania, jak i samą fabułę i tworzenie postaci. Autorki stworzyły dobrą harmonię, pokazując, że książka „kobieca” może być zabawna, a przy tym niegłupkowata; lekka, lecz nie denna.Marta Płusablog zadna-kolejna-milostka.plZ prawdziwą przyjemnością polecam tę powieść. Nie jest przesłodzona ani wydumana, za to do bólu szczera i prawdziwa. W świecie, gdzie trwa nieustający wyścig w dążeniu do ideału, jest to prawdziwa perełka. Teraz z niecierpliwością oczekuję na dalszy ciąg cyklu Kobiety nieidealne.Edyta Świętek, pisarkaautorka cyklu Spacer Aleją Róż

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Kobiety nieidealne. Magda jest jak pierwszy łyk dobrego Chablis i - uwaga! - tak samo mocno uderza do głowy, a potem chce się tylko więcej.

Niedawno wraz z Izą otworzyły restaurację"Kazuo sushi" z egzotycznym menu. Kobiety nieidealne to cykl zrodzony ze szczerej przyjaźni dwóch świetnych pisarek. I to się czuje w każdym zdaniu!To nie jest polska Bri... Magda jest jak pierwszy łyk dobrego Chablis i - uwaga! - tak samo mocno uderza do głowy, a potem chce się tylko więcej … Magda postanawia wreszcie dor... Kobiety nieidealne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI