Julka

Julka - M. Sinners | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M. Sinners
WYMIAR
5,41 MB
NAZWA PLIKU
Julka.pdf
ISBN
5634504412849

OPIS

Życie dziewiętnastoletniego Marcina przypomina dopracowany w każdym szczególe scenariusz filmowy. Chłopak wie, że po ukończeniu studiów medycznych czeka go świetlana przyszłość – praca w prestiżowej klinice u boku ojca i zapewniony dobrobyt. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem, który przygotowali rodzice Marcina... Już wkrótce pilny student zamieni się w bezwzględnego gangstera handlującego narkotykami, a bezpieczny świat, w jakim się do tej pory obracał, przestanie mieć dla niego znaczenie.Czy dwie młode kobiety, które nagle pojawią się na jego drodze, uświadomią mu, jak wiele stracił? Czy zbuntowany chłopak będzie umiał przyznać się do popełnionych błędów? I czy da się je kiedykolwiek naprawić?

" działa od lat w branży Projektowanie i utrzymanie placów zabaw. Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Działania podjęte przez Jula Poland w związku z rozprzestrzenianiem się Covid-19. Julka said without thinking: Klaudia has 6 apples and Natalia 4 apples. The teacher tried to check if Julka's answer wasn't accidental and repeated the riddle every time increasing the numbers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI