Historia przemocy

Historia przemocy - Edouard Louis | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edouard Louis
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Historia przemocy.pdf
ISBN
7796086263153

OPIS

Młody paryżanin wraca do domu w wigilijną noc po udanej kolacji z przyjaciółmi. Jest czwarta nad ranem i ulice są puste. Nieopodal domu zaczepia go nieznajomy. Decyzja o tym, czy zaprosi go do środka, czy nie, na zawsze zmieni życie głównego bohatera.Edouard Louis, młoda gwiazda literatury, nazywany francuskim Faulknerem, snuje fascynującą opowieść o tym, co dzieje się z człowiekiem, który doświadcza przemocy.

Te prawidła dotyczą nieodwracalnego psychicznego naznaczenia ofi ar; zrodzonej przez upokorzenie nienawiści i pragnienia zemsty; wreszcie - poczucia wywłaszczenia z własnej historii, która - opowiadana przez innych - staje się coraz bardziej obca i niewyrażalna. Historia Przemocy Książka już od 22,41 zł - od 22,41 zł, porównanie cen w 26 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kup historia przemocy w kategorii Filmy do kupienia taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Premiera: 8 sierpnia 2018 roku. Młody paryżanin wraca do domu w wigilijną noc po udanej kolacji z przyjaciółmi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI