Święty z Asyżu. Wielki naśladowca Chrystusa + DVD

Święty z Asyżu. Wielki naśladowca Chrystusa + DVD - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,4 MB
NAZWA PLIKU
Święty z Asyżu. Wielki naśladowca Chrystusa + DVD.pdf
ISBN
5951753816788

OPIS

Opowieść o św. Franciszku zwanym Biedaczyną z Asyżu, jednej z najbardziej znanych postaci w chrześcijaństwie, podziwianej w całym świecie. To człowiek obdarzony wyjątkową wrażliwością i intuicją oraz bogatą wyobraźnią, jak również przenikliwym umysłem. Miał duszę poety, kochał życie i naturę i bez trudu odkrywał obecność Boga w całym stworzeniu. Ten syn bogatego kupca wyzbył się wszystkiego, by w swej skromności służyć najmniejszym, dając przykład naśladowania Chrystusa ubogiego i pokornego.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Wydanie 2012r. Oprawa twarda.

To człowiek obdarzony wyjątkową wrażliwością i intuicją oraz bogatą wyobraźnią, jak również przenikliwym umysłem. Miał duszę poety, kochał życie i naturę i bez trudu odkrywał obecność Boga w całym stworzeniu. Wielki naśladowca Chrystusa + DVD" Praca zbiorowa nie ma jeszcze dodanej recenzji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI