Podejdź bliżej

Podejdź bliżej - Rachel Abbott | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Abbott
WYMIAR
8,33 MB
NAZWA PLIKU
Podejdź bliżej.pdf
ISBN
3838069642087

OPIS

Nowy kryminał z Tomem Douglasem!Przychodzą każdej nocy. Są już bliskoKobieta, która w dniu swojego wieczoru panieńskiego widzi coś, czego nie powinna. Druga ucieka przed swoim socjopatycznym partnerem, trzecia zaś oferuje jej pomoc.Jest jeszcze ta czwarta, której zwłoki zostają znalezione w parku.Na ciele nie ma żadnych śladów walki, nie wiadomo też, kim jest dziewczyna ani co było przyczyną jej śmierci. Mimo zimowej aury, ofiara nie ma na sobie butów, a nic nie wskazuje na to, by przyszła tu na boso wśród hałd śniegu.Dla Toma Douglasa szykuje się jedno z najtrudniejszych śledztw w jego karierze. Czy ktoś manipuluje kobietami, prowadząc własną mroczną grę? Jedno jest pewne: jeśli Douglas się nie pospieszy, wkrótce mogą pojawić się kolejne trupy…Brytyjska mistrzyni thrillera psychologicznego powraca!

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Podejdź Bliżej - zapraszamy do gabinetu - Warszawa Mokotów. Podejdź bliżej, Warszawa.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Podejdź bliżej - opis produktu: Nowy kryminał z Tomem Douglasem! Przychodzą każdej nocy. Są już blisko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI