Milaczek. Seria Dobre myśli. Tom 1

Milaczek. Seria Dobre myśli. Tom 1 - Magdalena Witkiewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Witkiewicz
WYMIAR
4,68 MB
NAZWA PLIKU
Milaczek. Seria Dobre myśli. Tom 1.pdf
ISBN
6923060149018

OPIS

Milenka jest bardzo miła, ładna i ma troszkę ponad 30 lat, ale tylko troszkę! No i troszkę za dużo… kilogramów. Ale o tym tytułowy Milaczek, który nieustająco poszukuje miłości swojego życia, pomyśli jutro. Dziś musi się zająć Bachorem, nieznośnym, choć uroczym dzieciakiem z sąsiedztwa, oraz swoją nieco, hm, ekscentryczną ciotką, Zofią Kruk, troszkę, ale tylko troszkę, po pięćdziesiątce. Pod nogami natomiast pęta im się Parys Antonio, pies arystokrata…

- ISBN: 978-83-8075-403-4 KUP «Milaczek. Dobre myśli (Tom 1) - Magdalena Witkiewicz (2019)» [CD (AUDIOBOOK)] Autor: Magdalena Witkiewicz ★ Niska cena tylko: 24.59 ★ Zamów już dziś - Natychmiastowa wysyłka ★ 30 dni na zwrot ★. Opis: Dobre myśli T.1 Milaczek audiobook (Audiobook) - Magdalena Witkiewicz Urocza, inteligentna i niewątpliwie podnosząca na duchu powieść.

Tom 1 - Milenka jest bardzo miła, ładna i ma troszkę ponad 30 lat, ale tylko troszkę! No i troszkę za dużo... kilogramów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI