Jeszcze dopowiedzenia

Jeszcze dopowiedzenia - Henryk Markiewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryk Markiewicz
WYMIAR
4,6 MB
NAZWA PLIKU
Jeszcze dopowiedzenia.pdf
ISBN
2068126703709

OPIS

\Jeszcze dopowiedzenia\" to kontynuacja tomu Dopowiedzeń z roku 2000, obejmująca późniejsze prace Henryka Markiewicza. W części teoretycznej autor rozpatruje takie problemy, jak kanony literatury, literackość historiografii, funkcje pastiszu, marksizm w badaniach literackich, ponowoczesna teoria literatury, antropologia literacka, kultowa teoria literatury. "

Wydawnictwo Literackie. Księgarnia internetowa merlin.pl Jeszcze dopowiedzenia Jakub Skurtys.

Przekonaj się sam! Poprawna pisownia, znaczenie: sformułowanie dopowiedzenia jest to z kolei rzeczownik odczasownikowy dopowiedzenie, odmieniony w dopełniaczu liczby pojedynczej.Pochodzi od bezokolicznika dopowiadać, oznaczającego: uzupełnić swoją wypowiedź o jakieś wyrażenie lub informację, dodać parę słów, mówić coś jeszcze poza tym, co już się powiedziało. Informacje o JESZCZE DOPOWIEDZENIA Henryk Markiewicz NOWA - 6851307697 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-02-17 - cena 17,90 zł Jeszcze dopowiedzenia : rozprawy i szkice z wiedzy o literaturze / Henryk Markiewicz Authors : Markiewicz, Henryk (1922-2013) Co-authors : Wydawnictwo Literackie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI