Zaginiona (książka audio)

Zaginiona (książka audio) - Harlan Coben | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
12,25 MB
NAZWA PLIKU
Zaginiona (książka audio).pdf
ISBN
3584550913237

OPIS

CYKL Z MYRONEM BOLITAREMPrecyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik, to podstawowe cechy pisarskiego stylu Cobena, które uczyniły go megagwiazdą współczesnego thrillera.ZAGINIONACiężko jest oprzeć się dawnej kochance. Wie o tym Myron Bolitar, kiedy nad ranem odbiera telefon i słyszy słowa: „Przyjedź do Paryża”. Czy obietnica namiętnego weekendu jest całkiem bezinteresowna? Terese skrywa sekret, którego ujawnienie nie tylko zmieni ich dwoje, ale także wpłynie na losy całego świata.Czyta: Janusz ZaduraCzas nagrania: 10 godz. 1 min.

To było kwadrans te Zaginiona dziewczyna, to jest thriller, trzyma w napięciu i doprowadza do ostateczności, to książka, którą czyta się jednym tchem, bo inaczej się nie da, zszargane nerwy czytelników inaczej przejść przez tą lekturę nie mogą, muszą ją przeczytać od deski do deski, najlepiej w ciągu, w wolnych chwilach jedynie oddając się ... Książka audio Zaginiona dziewczyna (książka audio) - Gillian Flynn Jest upalny letni poranek, a Nick i Amy Dunne obchodzą właśnie piątą rocznicę ślubu. Jednak nim zdążą ją uczcić, mądra i piękna Amy znika z ich wielkiego domu nad rzeką Missisipi.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! `Zaginiona` to dynamiczny, brutalny i trzymający w napięciu kryminał, pełen dramatycznych zwrotów akcji prowadzących do zaskakującego finału. Niepokój nie opuści cię do ostatniej strony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI